partneři GEOtest MTBS OMOshop Platzangst Polaris KASK Lupine Dámy na kole Llentab Městská část Praha 15

Aktuality TREK Bike Night series 2016

25.10.2016 / 22:53:35

Ahoj ,

patrně netrpělivě očekáváte nějaké informace o finálovém závodě TBN. Přestanu Vás tedy napínat a nějaké informace Vám pustím.

Trať je v tuto chvíli označená tak jak jste zvyklí. Její trasa je tajná a bude zveřejněna na poučení, které bude v prezentačním stanu v 19h. Start závodu ( ostrý) bude v 19:30 na křižovatce ulic U Soutoku a Komořanské . Prezentace také začne v obvyklých 17:30. Omlouvám se za chybu v propozicích.  

Noční deště se na trase podepsaly a zejména její začátek a závěr  je dost kluzký. Výrazné zlepšení se nedá očekávat. Doporučuji nazout pláště s větším objemem a hrubším vzorkem. Také nezapomeňte na vše k opravě možného defektu. Budete dost daleko od startu a žádný svoz nepojízdných není organizován. Okruh je dlouhý více než 20km. Je dost náročný fyzicky a některá místa i technicky. Jsou do něj oproti loňsku zakomponována některé nové průjezdy. 

Trať dětského závodu končí u závory na začátku lesa před obcí Točná. Ženy mají tentokrát stejnou trať jako muži. Počítejte s tím, že se zašpiníte ( mytí ve Vltavě)a vemte si něco suchého na převlečení. Zázemí bude ve vyhřívaném stanu, k jídlu bude gulášovka, rizoto a moučník. Tak jeďte podle svých možností ať si ho po závodě užijete.

 

Těšíme se na Vás

 

sř pp 

10.10.2016 / 15:31:12

Trasa druhého závodu zveřejněna na FB. Ještě poladíme pár detailů a je připraveno !!! A v neděli na Hostiku cyklokros !!! 

PP sř.

09.10.2016 / 22:59:54

Raketově se blíží čas druhého závodu našíVaší noční série. Trať jsem dnes označil nočním značením, takže ji po tmě již najdete. Oproti loňsku můžete očekávat nějaká vylepšení a poladění, v zásadě však okruh zůstane stejný. Zítra dodělám úpravy na nových úsecích, pokusím se najet okruh na garmin a dát k dispozici pro nedočkavce, ale stopro to neslibuji :-). Předpověď zatím vypadá příznivě, ale nebudeme propadat předčasnému optimismu. Mějte se hezky a nezapomeňte dorazit v hojném počtu, ať mi nezbyde pokud možno žádné rizoto na domácí konzumaci. 

PP sř.

04.10.2016 / 08:44:53

Dnešní ranní pohled z okna mě naplňuje optimismem, že se to do zítřka vyprší.  Trať je již v zásadě označená. Zbývá jen vymlíkovat potřebné úseky. Reflexní značky jsou stejné, jako jsme použili na loňském posledním závodě. Jedná se o malé stříbrné čtverečky z reflexní pásky umístěné na stromy, většinou ve výšce do 1m od země. Ve dne jsou téměř neviditelné, ale za tmy je to paráda.

Na zítra je objednáno kromě rizota, kuřecího vývaru a roztopených kamen také slušné počasí, tak společně věřme, že dodavatelé nezklamou.  

03.10.2016 / 08:14:44

Ahoj Noční jezdci a jezdkyně,

 rok uletěl zase o něco rychlejším tempem než by se mi líbilo, ale náladu mi zpravilo pomyšlení, že se ve středu sejdeme na prvním Hostivařském závodě serie TREK Bike Night.  Přeschlou a nepříjemně prášící trať nám zezhora pokropili a chladnějšímu počasí jsme se rozhodli čelit přemístěním centra závodu o cca 100 vedle - do " jedové chýše" přímo u vchodu do areálu koupaliště. Bude tam teplo, sucho a tradiční párky v rohlíku nahradí rizoto a teplá polévka. Za pár minut vyrážím s Ondrou značit trať. O průběhu Vás budu informovat.

PP 

 

09.09.2016 / 10:42:15

Už se to blíží!